Bazaar 2025

Zaterdag 24 mei van 10.00 uur tot 12.30 uur
Wat kunt u verwachten?
Natuurlijk veel leuke spulletjes die zijn ingeleverd.
En niet te vergeten lekkere dingen om te eten en drinken. Bij mooi weer buiten en anders lekker binnen bij het Rad van Fortuin.
Verras iemand met een tegoedbon van € 15 voor zo’n mooie hangplant. Bijvoorbeeld op moederdag.
Deze tegoedbon kun je aanvragen bij de organisatie. Deze kan dan ingewisseld worden tijdens de bazaar op 24 mei voor een mooie hangplant, maar de hangplant kan ook worden thuisbezorgd (in Zwolle). Wel graag even het adres vermelden in dat geval natuurlijk.
De opbrengst van de bazaar zal voor 2/3 bestemd zijn voor de wijkkas van de Sionskerk en 1/3 deel voor het nieuwe project in Ethiopië, dat de diaconie ondersteunt. Op welke manieren kunt u een bijdrage leveren om de bazaar tot een groot succes te maken?
Kom dan donderdag 22 mei tussen 18.00 uur en 20.00 uur mooie spullen inleveren bij de kerk. (geen meubels en geen bloempotten). En helaas ook GEEN boeken!
Inleveren spulletjes kan ook op vrijdag 23 mei tussen 09.00 uur en 12.00 uur en dan gaan we ook spullen uitzoeken en klaarzetten.
Sponsor een taart of rollade voor het Rad van Fortuin. Zie de bon achter in de Sionskrant. Gewoon een gift geven kan natuurlijk ook.
En KOM ZEKER OP ZATERDAG naar de Bazaar!!
Wij zoeken altijd naar mensen die het leuk vinden om te helpen. Ook meedoen? Laat dat dan zo snel mogelijk weten!
Vragen? Neem dan contact op met de organisatie. Ray Westerkamp, Bert Kremer en de fam. Kloosterman. Tel.: 06- 23091250 of e-mail:
keeskloos@ziggo.nl. Meer informatie over de bazaar staat ook op de web-site: www.sionskerkzwolle.nl/bazaar2025.
Oproep Taarten/cake bakken Bazaar
Wij zijn op zoek naar gemeenteleden die voor bij de koffie een taart of cake zouden willen bakken. Deze worden dan bij de koffie verkocht.
Heeft u daar zin in, wilt u zich dan melden bij de fam. Kloosterman zodat we weten wat en hoeveel we krijgen. Tel.: 038-453 49 42 of 06- 23091250 of e-mail: keeskloos@ziggo.nl.
Meer nieuws

Lintjesregen 2025
Ook 3 gemeenteleden van de Sionskerk hebben een koninklijke onderscheiding gekregen…

Gereformeerde Kerken Zwolle houden samen kerkdiensten
Met ingang van zondag 6 april houden de Gereformeerde Kerken te Zwolle gezamenlijke middagdiensten. Dat is de volgende stap in de plaatselijke eenwording van beide kerken. De kerken, die voorheen bekend stonden als DGK en GKN, noemen elkaar nu GK Zwolle
(Viaa) en GK Zwolle (Kandelaar), op basis van de locaties waar elke zondagmorgen de erediensten plaatsvinden. (Lees meer)